Cześć! Zapraszam do obejrzenia reportażu ze ślubu Danki i Michała, którzy zaprosili mnie bym im towarzyszył podczas jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Zobaczcie reportaż z ich ślubu.

Przygotowania

Po kilku zdjęciach w salonie piękności musiałem szybko udać się do pałacu w Trzeboszu by zdążyć przed wyjazdem Michała do domu rodzinnego swojej narzeczonej. Dużym plusem był fakt, iż jako środek transportu Państwo Młodzi mieli do dyspozycji stylowy samochód “Nestor” typu retro, który służy raczej do dostojnej jazdy niż szybkiego połykania kolejnych kilometrów. Okazało się ,że oprócz przygotowań Michała mogłem jeszcze poświęcić kilka chwil na zdjęcia wystroju sali weselnej mieszczącej się w odnowionym spichlerzu mieszczącym się za pałacem.

Ślub w Sanktuarium św. Franciszka z Asyżu na Goruszkach w Karolinkach

Pierwszy raz byłem w klasztorze w Goruszkach gdy miałem może z 12 lat. Śmieszna historia bo zwiedzałem to miejsce w ramach wakacyjnych kolonii dla ministrantów. Sęk w tym, że nigdy nie byłem ministrantem – nie pytajcie… Ale nie o tym miałem pisać. Pamiętam natomiast, że wystrój kościoła wywarł wtedy na mnie duże wrażenie o czym przypomniałem sobie podczas tego reportażu. Miejsce to ma swój “klimat i nic dziwnego, że Danka i Michał chcieli własnie tutaj sobie przysięgać miłość na wieczność. Zobaczcie sami jak było pięknie oraz radośnie gdy wyszli z Kościoła jako mąż i żona.

Wesele w Spichlerzu

Czas na zabawę weselną. Państwo Młodzi zaprosili swoich gości do małej miejscowości Trzebosz, gdzie znajduje się piękny odrestaurowany pałac oraz sala weselna, która mieści się we wspomnianym spichlerzu pałacowym. Szybkie zdjęcie wszystkich gości z pałacowego okna i para młoda zaprowadziła wszystkich na salę weselną.

Sesja plenerowa

Planujesz swój ślub?

Jeżeli spodobały się Tobie zdjęcia i szukasz fotografa to chyba nie pozostaje nic innego jak się ze mną skontaktować.

Chcę zapytać o ofertę